niedziela, 7 lutego 2021

I stało się.

Jakieś trzy tygodnie temu, mój mąż zadał mi pytanie, dlaczego ostatnimi czasy, nic nie dziergam? Sama nie wiem, jakoś tak mi się nie składało, albo nie miałam natchnienia.  Więcej  czytałam, odkryłam też za sprawą mojej latorośli wattpada i tam mnóstwo książek dobrych bardziej lub mniej. W każdym razie wizięłma sobie pytanie ślubnego do serca i zaczęłam, ot tak. Wzięłam szydełko do ręki 4,5 mm szary motek Alize lanagold800 i zaczęłam kopać w sieci bo zachciało mi się zrobić chustę. Padło na wzór secret paths i świetny instruktażowy film na kanale  SweetlandOczywiście musiałam dokupić motek ciemniejszego szarego i czarnego, bo sobie wymyśliłam taki trochę melanż. Na motki kokonki i klejna chustę przyjdzie czas. Tak sobie szydelkuję, na zmianę z czytaniem i podjadaniem, dietowaniem zacznę martwić się nieco później. Więcej zdjeć z moich szydełkowych perypetii na moim instagramie.


Do miego Small Megi

6 komentarzy:

 1. Pięknie prezentuje się chusta, taka mięsista, to czytaj i dziergaj.

  OdpowiedzUsuń
 2. Excellent article. The writing style which you have used in this article is very good and it made the article of better quality.
  Sehat Wahyu

  OdpowiedzUsuń
 3. Excellent article. The writing style which you have used in this article is very good and it made the article of better quality.
  Sehat Wahyu
  Diabetes treatment
  Mental Health

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz.