sobota, 10 stycznia 2015

Witam w Nowym 2015 Roku!

Witajcie w Nowym 2015 Roku! My sylwestrową zabawę rozpoczęliśmy dość szybko bo o godzinie 15 i to jak, walką z gorączką! Moja córka walczyła z gorączką przez cały sylwester i kilka pierwszych dni nowego roku. To znowu zaowocowało sporym udziergiem spódnicy. Myślę że jak dobrze pójdzie to za kilka dni ukończę ją i oddam w ręce krawcowej by wszyła mi podszewkę. Wtedy pokażę w pełnej krasie obie prototyp i moją osobistą, szarą.
Wybaczcie jakość zdjęcia, to mój telefon tak się stara. Mam problemy techniczne z komputerem, jest u "lekarza" więc z telefonu od dwóch tygodni przeglądam wasze blogi, czytam i piszę na blogu. Trochę to trudne ale daję radę.
Wspominałam też we wsześniejszym poście tu że cieszymy się prezentami.... oto prezentuję jeden z tych który mnie zaskoczył, a zarazem mocno ucieszył i przestraszył. Dlaczego takie skrajne emocje, ano dlatego że to jest..... maszyna do szycia :).


Jakoś zamarzyła mi się, tatuś marzenie spełnił i teraz marzenia trzeba spełnić, muszę nauczyć się szyć.
Dzięki Tato i Mamo!
Do miłego Pstro

5 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia w szyciu :))) Ja jakiś czas temu kupiłam maszynę i chyba nadal się jej boję, ponieważ poza testami w dniu zakupu, nie uszyłam na niej nic. Ale w końcu muszę zacząć... :))
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę przełamania dystansu. Przetestowania na czymś bawełnianym wszystkich ściegów podstawowych. Zakupienia Burdy i materiału. Poszukania czegoś na początek prostego, żeby się nie zrazić.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna maszyna, życzę owocnej produkcji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny prezent dostałaś:))Szycie jest też fajne tylko trzeba zaczynać pomału ,od prostych rzeczy a z czasem zobaczysz jaka to frajda:))Mam pytanie:na ile oczek zaczynałaś spódnicę i jaka długa wyszła?Aha,i jaka gruba włóczka?

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniały prezent :-)
  Nie mogę się doczekać, kiedy skończysz swoją spódnicę i ją pokażesz... piękne kolory.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz.