poniedziałek, 30 czerwca 2014

wygrałam Candy u Celi

Pogoda deszczowa ale nic to, bo candy u Celi wygrałam klik, teraz dopiero lato można uznać za rozpoczęte!


Do miłego Pstro!

sobota, 14 czerwca 2014

sobotnie spotkanie :)Choć byłam tylko kilka chwil było miło, zrobiłam zakupki w e-dziewiarce i pędem po hulajnogę bo obiecałam dziecięciu na dzień dziecka (nawiasem mówiąc okropnie droga :-( , może mogłam kupić więcej motków.... ). Następnym razem dziecię chyba zostanie w domku a ja na spokojnie podziergam ;) sobie na spotkaniu.
A co kupiłam jeden motek Trekking Sport ,  niespodzianka nie mogę powiedzieć na co bo się wyda, dwa motki Moina na małe bolerko i kremowy motek jedwabiu i wełny na szal klik , które na spotkaniu zaczęłam już próbować. Przemiła obsługa, cudny sklep, wcale się nie zdziwię, jak tam za niedługo zawitam, po kolejne moteczki. Zdjęć ze spotkania brak bo za mało czasu tam spędziłam ale pewnie za nie długo na stronie e-dziewiarki pewnie będzie.
Pozdrawiam gorąco, do miłego Pstro!

update: fotorelacja


piątek, 13 czerwca 2014

Ja szykuję się na Wrocław!


Hej Dziewiarki jutro piękny dzień by z naszym fantastycznym hobby wyjść na świat, ja planuję dołączyć do dziewiarek, które będą publicznie dziergać we Wrocławiu szczegóły o tu  klik. A wy gdzie cię wybieracie?

Dziękuję za bardzo miłe komentarze w poście wcześniejszym.
Do miłego Pstro!

sobota, 7 czerwca 2014

Meandering Vines Shawl

Mój pierwszy taki szal ale myślę, że nie ostatni.

darmowy wzór  meandering vines shawl
druty addii 3,5
włóczka mieszanka akrylu z moherem kartopu (poszło 110 gram)
wymiary 50cm  na 162 cm

wtorek, 3 czerwca 2014

....

Oj pogoda się popsuła, a moje dziecię na wycieczce w Międzyzdrojach, oby słoneczko wyszło tam zza chmur.
Drutowo jest do przodu, tzn szal ukończony czeka na blokowanie i sesję zdjęciową, już nie mogę się doczekać. Swoją tunikę skończyła też Marzanka, o której było TU. A podziwiać i nawet głosować możecie na stronie TURosina bo tak tę tunikę nazwała Marzanką jest śliczna.
W ten weekend miałam też zaplanowane spotkanie czerwcowe dziewiarek właśnie w e-dziewiarce, ale znowu nic z tego nie będzie :(, ale kto może niech do Wrocławia w tę sobotę na spotkaniu zawita.
Pozdrawiam i do miłego Pstro.