środa, 11 listopada 2015

Zakupy, ach zakupy.

Jak ja lubię takie nowe motki, ach i jakie plany mam. Oby tylko doba mogła się wydłużyć. Zakupy z e-dziewiarki, już tydzień temu zawitały do mnie. Zachęcona przez p. Mariolcię z E-dziewiarki  Klik włóczką z firmy Lang Tosca Light kupiłam 3 moteczki dla siebie na sweter, a może nawet tunikę. Szare zaś moteczki na cardigan dla córki to Alize Lanagold 800 i Fine, o taki klik ma już kupiony i zażyczyła sobie podobny albo nawet "taki sam" (słowa mojej córki) tylko w szarym kolorze. Właśnie dlatego w tym poście pytałam was o ścieg, gdyż chciałam wiernie odtworzyć cardigan. 


Moja córka nie mogąc doczekać się przesyłki z e-dziewiarki, wpadła na pomysł, że sobie sama  wybierze włóczę w jedynej pasmanterii w naszym mieście. I tak się stało, wybór padł na Nako Sport Wool, całkiem miła w dotyku a jaka w robicie i noszeniu to się okaże. Tak więc Alize będzie na sweterek dla mnie, co mnie nawet bardzo cieszy.


Ja zaś jednak nie mogę zabrać się za pracę z tym moteczków, chociaż mnie skręca okropnie, muszę skończyć robótkę klik, z którą też miałam chwilę przerwy, gdyż zabrakło mi włóczki i poratowała mnie Marzanka ! Dziękuję jeszcze raz za ekspresową przesyłkę. 

Do miłego Pstro!

5 komentarzy:

 1. Zazdroszczę! Też uwielbiam takie zakupy. I jak tylko widzę, że ktoś sobie coś takiego kupił, no to oczywiście i ja również chcę. I dzięki Tobie już mam otworzoną e-dziewiarkę.
  Pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne zakupy, jest z czym pracować. Ja byłam zadowolona z Nako Sport Wool. Na szydełku się sprawdziła i dość długo się nie mechaciła.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe zakupy :-) Cudowne niteczki.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lecę po zakupy bo zazdrość mnie chwyta ! Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz.