środa, 30 października 2013

Jest już moja wygrana :)

W poniedziałek dotarła do mnie paczuszka od Magdy z z domowego kącika i ogromnie się cieszę :) Zobaczcie jakie śliczności. Zdjęcie z bloga Magdy bo moja córcia zajęła się rozpakowaniem i "poukładaniem" śliczności z paczki. Pozdrawiam i  powodzenia Magdo! Do miłego Pstro

 

piątek, 25 października 2013

to lubię..... 
To lubię, weekendowe dzierganie...... a co za tym idzie swetra Mężowskiego przybywa. Dziękuję wam kochani za wasze komentarze i inspiracje (szczególne szwagierkowi J.). Dzierganie ostatnio trochę zdradzam z czytaniem, Maski Arlekina Hanny Kowalewskie trzeciej już części Tego lata w Zawrociu. Muszę przyznać że dawno już nie wciągnęła mnie tak polska literatura współczesna. Polecam. Do Miłego Pstro

niedziela, 13 października 2013

jesienne dzierganie

 Mój sweterek o ten na razie musi odsapnąć a ja przemyśleć czy dziergać dalej czy jednak spruć i zrobić nieco większy bo po wstępnej przymiarce coś mi nie leży. Ale co by rączki mogły dziergać to zakupiłam 7 motków wełny z akrylem Nakolen z Nako na mężowski sweter i mam zamiar wydziergać do 21 listopada jakieś ciepłe cudo.
Już jakiś czas temu wydziergałam ten sweter i Mąż był i jest bardzo zadowolony, ale nie chcę powielać tego modelu a życzenie było by był wygodny, przez głowę wkładany i by był taki wygodny jak ten poprzedni mój udzierg. I co Wy na to możecie podrzucić jakieś inspiracje.

a to moja wersja comblestone pullower

piątek, 4 października 2013

Dostałam wyróżnienie!

 
Dziękuje Szydełkowej mamie za to wyróżnienie, nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”.  Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. W moim przypadku, większość blogów, które nominuję ma wielu obserwatorów, ale w ten sposób mam okazję, by im podziękować, za to, że są i dzielą się swoimi pomysłami. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował."
 
 
Jeśli chodzi o nominowanie i moje pytania to odpuszczam sobie tym razem.
 
Oto jakie pytania przygotowała mi Szydełkowa mama i moje odpowiedz:
 
1. Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?..... frytki z rybą
2. Książka, do której lubisz powracać..... Saga o ludziach lodu
3. Jeśli byś znalazła 1 milion złotych, co byś zrobiła? .....nie wiem, pewnie nigdy nie znajdę ;)
4. Samochód, czy rower? ...... nogi, spacery
5. Ulubiony film.... lubię komedie
6. Z jakim znanym aktorem, chciałabyś zjeść kolację?...... ? nie wiem ?
7. Ulubiony kolor....... czarny, turkus
8. Co myślisz o posyłaniu 6-latków do szkoły?..... zdecydowanie jestem przeciwko, mojej córce się udało
9. Wolisz dawać, czy dostawać prezenty?....... i to i to
10. Nosisz biżuterię, jeśli tak, to jaką?.... bardzo mało, raczej srebro, białe złoto, obrączka, pierścionek zaręczynowy, okazjonalnie cos więcej
11. Czy uprawiasz jakiś sport?.... aktualnie się zbieram by coś zacząć, ale dzierganie mi teraz lepiej wychodzi ;)
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

czwartek, 3 października 2013

A to moje wygrane candy!

 
Pamiętacie candy u Magdy które wygrałam, oto już mam te piękne fiolety! Magda teraz przeniosła się na FB zaglądnijcie, fajne rzeczy tworzy.

środa, 2 października 2013

Wyniki mojej urodzinowej rozdawajki.

Dziękuję wam za zabawę, zgłoszeń było bardzo dużo, a losował tym razem Gienio jeden z naszych chomików, by nie przedłużać i trzymać was w niepewności ogłaszam, że szczęście uśmiechnęło się do Karoliny z Nitkowego Świata Gratuluję i proszę o dane na maila Pstro.