piątek, 22 lutego 2013

Energetyczy komplet.

Zima nie odpuszcza więc mój energetyczny komplet, wczoraj ukończony jeszcze się przyda. Miałam dosłownie jeden motek i wykorzystałam go w 100 %. Czapka tu prezentowana i szyjogrzej, który w pierwotnej wersji miał być tubą ale że w miejscowej pasmanterii nie było już ani jedno motka w takim kolorze powstał mały ale powstał szyjogrzej. Choć nie do końca to moje kolory ale czuję się w nim doskonale i zaraz będzie miał premierę na dworze. Trudno jest sobie samej zrobić sensowne zdjęcie, wybaczcie więc.

na plaskacz


to ja w moim koplecie

 
Do miłego Pstro.

wtorek, 19 lutego 2013

Spamy!!

Od miesiąca dostaję bardzo dużo anglojęzycznych spamów, zostałam wiec zmuszona do zablokowania dla osób anonimowych komentowania moich postów. Coś kojarzę, że gdzieś już ktoś borykał się z tego rodzaju problemem, czy można to jakoś zablokować?

Do miłego Pstro!!

PS. Bardzo mądre słowa dziś przeczytałam u pimposhka'i kto nie czytał proszę zaglądnijcie tam!

poniedziałek, 18 lutego 2013

Prezent od córki.

Muszę się pochwalić jaką ma wspaniałą córkę. Moja mała tydzień temu wróciła z ferii. Wróciła bardzo zadowolona i na dodatek z prezentem dla mnie. Spójrzcie sami. Super prezent! Dzięki córciu!!

 
Ale nim zacznę szydełkować, muszę skończyć małą tubę z włóczki, która mi została z czapki, tej z poprzedniego posta. Do miłego Pstro.

sobota, 16 lutego 2013

Czapka gotowa.

Trochę to trwało, ale w końcu skończyłam. Niby prosta czapka ale kilka razy ją poprawiałam, tak to jest z "prostymi" rzeczami. Zostało mi odrobina włóczki, pokombinuję może udziergam jakiś mały ocieplacz na szyję.

poniedziałek, 4 lutego 2013

Półmilionowe

Pimposhka zaprasza na candy, 5 motków czegoś fajnego do wygrania. Kolejka już okropnie długa ale co tam może się uda... Pozdrawiam Pstro
apdejt!!
A oto co nam przygotowała Pimposhka :)