poniedziałek, 19 marca 2012

Jajek cd :)

Dziękuje za przemiłe komentarze we wcześniejszym poście. Mam nadzieję że nie zanudzam was tymi "jajka"i na dodatek mam kolejne do pokazania....


niedziela, 18 marca 2012

...

Moja córcia te piękne dni spędziła w domku z gorączką a ja razem z nią, dopadł ja jakiś paskudny wirus ... szkoda tak czekała na tę wiosnę. Na szczęście będzie tych słonecznych dni coraz więcej to sobie jeszcze "poszalejemy". Jeszcze przed chorobą zrobiłam kolejne jajko, a w sferze robótkowej na razie jakiś zastój. Shalomek utknął, brak mi czasu wieczorami ciągle mam jakieś inne zajęcia a to prasowanie a to gotowanie.... i tak w kółko. Muszę to jakoś ogarnąć i skończyć dla córci sweterek.

sobota, 10 marca 2012

... A my...

A my z córą dalej robimy ozdobne jajeczka. Młoda zaniosła swoje na jakiś konkurs do szkoły a ja dam swoje mojej mamie w prezencie imieninowy. Upiekłam też dla mamy mufiny i jabłecznik. W przerwach miedzy jajkami dziergam dalej shalomka dla córki ale mam jakieś obawy czy aby będzie dobry, niby mierzę i jest ok ale coś mnie niepokoi.

moje jajo


jajo córki


smaczne mufinki :)

no i moje kwiaty z okazji Dnia Kobiet od Małża :) 

wtorek, 6 marca 2012

Jajo córki

O jak sie cieszę moja córcia  załapała bakcyla wczoraj wymyśliła i z moja małą pomocą zrobiła swoje pierwsze jajo. Troche na początku obawiałam sie się czy będzie ładnie wygladało to jej połaczenie kolorów ale finał mnie zachwycił. Młodej tak się spodobało jajo że dumnie pomaszerowała do szkoły z jajem w ręku by udekorować swoją klasę.  Paluszki cwiczą więc to bardzo rozwijające zajęcie.
Ja natomiast zrobiłam kolejne zielone, to które wcześniej zrobiłam dla babci bardzo się podobało :) Babcia była bardzo zadowolona.